28Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Kameralı Sohbet

Kameralı sohbet imkanlarını üyelik kaydı gerektirmeden ücretsiz olarak sunan sesli chat 18 sitemize sizlerde katılabilir farklı ülkelerden sitemizi gelen ziyaretçilerle kameralı chat edebilirsiniz ve yep yeni arkadaşlar edinebilir keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Kameralı sohbet için üye olmam gerekiyormu: kameralı sohbet etmek için üye olmanız gerekmiyor. fakat sizlere tavsiyemiz üye olmanızdır, neden üye olmalıyım derseniz kullanmış oldugunuz nickleri başkaları kullanabilir.

Kameram siteye girince açılırmı: kameranız siteye girince kesinlikle otomatik açılmaz tamamen bu özellik sizlerin elinizde kamera aç işaretine tıklayıp izin verirseniz kameranız açılır. aksi taktirde otomatik kameranız kesinlikle açılmaz.

Özel mesaj atabilirmiyim: Misafir ve üyeler özel mesaj gönderemez sadece site kurucularının verdiği yetkililer özel mesaj gönderebilir.

Nasıl görevli olabilirim: SapurSupur.Com sitesinde görevler ücretsizdir. fakat görevli olabilmek için sitede en az 4 veya 5 saat online kalmanız gerekir ve en alt yetkiden başlarsınız sitedeki emeginize göre rütbe degişmleri gerçekleşir yani tamami ile sizlerin elinde olan bir seçenektir. görevli oldugunuzda renkli nick yada flash nick kullanımı özel mesaj atabilme süresiz mikrofon özelliklerine sahip olabilir. sitede ban,gag,kamera engeli, oda mutesi, genel esaj gibi özelliklere sahip olursunuz. bende görevli olmak isterim diyorsanız iletişim sayfamızdan yada site içerisindeki yetkili arkadaşlardan bilgi edinebilirsiniz. hoş sohbetler dileriz.

Yazar : bLaCk
29 Eyl 2018
829 Görüntüleme

Tags:


Gönder

Sesli Sohbet