28Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sohbet Yardım

SapurSupur.Com - Yardım Sayfamıza hoş geldiniz.

Merhaba büyük bir ihtmal ile sitemize ilk kez giriş yapacaksınız : ) öncelikle yapmanız gereken Internet explorer kullanmanız daha sonra üye olduysanız üyelik nickiniz ve şifreniz üye olmadıysanız misafir kullanıcı giriş kısmanıza kendinize ait bir nick yazıp sesli chat panelini açınız karşınıza download resmi çıkacaktır bu resmin üzerine tıklayıp speakychat plugins eklentisini bilgisayarınıza kurunuz kurulum 20 saniye sürecektir.

Windows 10 Explorer Sorunu

İşletim sisteminiz windows 10 ise yeni explorer edge ile sitemize giremezsiniz. windows 10 arama kısmına explorer yazın eski versiyon explorer karşınıza çıkacaktır tıklayıp açın ve daha sonra giriş yapabilirsiniz.

Sesli Chat Ses Ayarları

Sonunda sitemize girdiniz ve ses ayarı yapmak istiyorsanız bilgisayarınızın arama kısmına dxdiag yazınız ve karşınıza çıkan pencerede ses kısmına tıklayınız ve hangi ses sürücüsü bilgisayarınız ile uyumlu ise onu kurup siteden çıkış yapıp tekrar girin ve bilgisayarınız sağ köşesindeki Hoperlör kısmına sağ tıklayınız Ses efekti kısmından devre dışı bırakılmış staromixi etkin hale getirip varsayılan aygıt olarak işeretleyiniz. ardınsa sitede bulunan tüm ayarlar kısmında üst ses seçenegini Hoparlör alt ses seçenegini ise steromix olarak seçiniz.

NOT: Kısa süre içerisinde Plugins yükeleme ve ses ayarları için videolu anlatım yayınlanacaktır. anlamadıgınız bir konu var ise bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sesli Sohbet