28Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat 18

Merhaba sevgili sesli chat 18 severler. uzun yıllardır sizlere ücretsiz sundugumuz bu seslichat18 servisini bu ortama takılan veya farklı 18 sesli sitelerde takılan bireyler daha bilmektedir. bu makalemizi okuyan ve ilk kez 18 chat odalarına girecek olan arkadaşlar için yazmaktayım.. dışarıdan bir hayli yadırganan sitemiz sapursupur.com bu ne biçim site bu siteye ben girmem gibi sözler ediliyor. tabiki haklı oldugu kısımlar var. bildiginiz üzere internet ortamında kendini bilmeyen kullanıcısı çok bu sadece bizim sitemizde degil sizlerin takılmakta oldugu seviyeli sitelerde de vardır muhakkak.

Kamera açmak veya Mikrofon almak zorundamıyım ?

Bu seçenek tamami ile sizlere kalmıştır degerli arkadaşlar dilerseniz kamera açarak chat yapabilirsiniz. yada siz isterseniz mikrofon alıp konuşmalar yapabilirsiniz. sizleri zorla kamera veya mikrofon açtırmak için baskı yapamaz. tamami ile sizlerin hür iradesinde olan bir seçenektir.

Rahatsız ediliyorum ne yapabilirim?

Yukarıda yazmış oldugum gibi internet ortamında her türlü insan bu tür sitelere takılmakta ücretsiz oldugundan dolayı görev veriliyor. bu yetikiyi sizleri rahatsız edecek şekilde kullandıgı zaman hiç vakit kaybetmeden sitedemiz deki kurucu yetkisi olan arkadaşlardan destek olabilirsiniz. yada sorunlar ve başvuru odamızdaki görevli arkadaşlardan veya iletişim kısmından bizlere ulaşıp şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Yazar : bLaCk
29 Eyl 2018
761 Görüntüleme

Tags:


Gönder

Sesli Sohbet