127Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Odalarımız

Sesli Chat Odalarımız

Merhaba arkadaşlar sizlere bu makalemizde sapursupur.com sesli chat 18 sitemizin odaları hakkında bilmeniz gereken bilgileri paylaşacağız. öncelikle sitemize argo veya hakaret içeren veya siyasi, reklam nicklerinin alınması yasaktır. süresiz ban sebebidir. lütfen bu konuda duyarlı olalım! Sesli chat odalarımız 10 + 1 adet aktiftir toplam 20 oda mevcutur fakat biz bunların 10 tanesi aktif tutmaktayız sebebi ise daha akıcı bir sohbet ve insanların birbirleri ile daha iyi kaynaşması içindir. gelelim Sesli sohbet 18 odalarımızın özelliklerine..

 

# Sesli Chat 18 Odaları ve Formatı

SapurSupur Sesli chat 18 odaları dört tanesi aktif olup yukarıda belirtmiş oldugumuz kurallar bu odalarda da geçerlidir. peki ya bu Sesli sohbet 18 odalarında neler yapabilirsiniz ve kuralları nelerdir. öncelikle 18 yaşına reşit olmayan kişilerin tesbiti halinde siteden süresiz olarak uzaklaştırılır 18 yaşını tamamlamamış bireyler için sitemize girişi yasaktır.

Sesli sohbet odalarımızda sınırsız kullanıcı sayısı, süresiz mikrofon, limitsiz kamera açma özelliğine sahiptir. farklı yollardan elde edilmiş fake video yada sahte resimlerin kullanılması halinde kamera engeli veya ses engeli atılır.

# Özel Mesaj Atabilirmiyim?

Misafir ve üyeler özel mesaj atma izni verilmmeiştir. sadece mikrofonlu ve kameralı oda geneli içerisinde sohbet edebilirler. fakat sitemizde sürekli vakit geçiriyorsanız başvuru ve sorunlar odamıza gelerek yetkili arkadaşlar görev taleb ederek özel mesaj atma imkanına erişebilirsiniz.

 

 

 

 

21 Mar 2018 378 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER