129Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Sohbete Giremiyorum?

Sesli Sohbete Giremiyorum?

Merhaba sevgili arkadaşlar bu içeriğimiz de ilk kez sesli chat siteleri tanışan arkadaşları faydalı bir konu olacagına inanıyoruz ve sizlere kolay bir şekilde sorunsuz Sesli sohbet sitelerine girebileceksiniz. ve speakychat tabanlı sitelere girmek için bazı programlar kurmanız gerekmektedir. nasıl ki facebook, instagram, twitter,skype gibi mobil veya masa üstü uygulamarını indirip sosyal ortamlara katılıyorsunuz Sesli chat Activex eklentiside bu şekildedir değerli misafirlerimiz gelelim konumuza : )

Sesli Chate Girerken Hangi Tarayıcı kullanılmalıdır?

Burası çok önemli sevgili ziyaretçilerimiz öncelikle Windows 10 ile gelen Internet Explorer Edge ile giremezsiniz Activex, Java, Flash Gibi Eklenti türlerinin kaldırıldıgı için desteklemiyor artık. bu durumda ne yapmanız gerekiyor.. Bilgisayarım > C: > Program Files > Internet Explorer > ve iexplorer.exe simgesini göreceksiniz masa üstüne kısa yol oluşturup Windows 10 Internet Explorer edge sorunu çözmüş olursunuz.

Sesli Sohbet Eklentisi Activex Nasıl Kurulur?

Yukarıda Anlattıgımız gibi Eski versiyon Internet Exolorer ile Sapursupur.com sitemize girecek olursanız misafir girişinden belirlediginiz. rumuzu yazıp giriş sekmesine tıklayınız ve karşınıza Speakychat Activex eklentisine izin verilsin mi diye size sorucaktır izin verdiginiz taktidirde otomatik olarak bilgisayarınıza kurulum yapılacaktır. kurulum bittiginde sayfanızı tekrar yenilediginiz de Sesli sohbet odalarımıza giriş yapmış olacaksınız.

Not: Umarım dikkatlice okuyup yapabilirsiniz. makalemiz sizlere faydalı oldu ise ne mutlu bizlere. destek almak isteyen arkadaşlar için Skype Adresimiz: Yetkisatis@hotmail.com (bLaCk)

 

 

 

25 Mar 2018 399 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER